Trwa ładowanie danych...

Opieka serwisowa - serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i wsparcie merytoryczne

Data aktualizacji: 11czerwiec 2024 r.


Oto atuty współpracy z nami


Wszystkie instalowane przez nas i modernizowane pracownie mają zapewnioną:

  • Opiekę gwarancyjną - serwis gwarancyjny naszego sprzętu realizowany jest najczęściej na zasadzie "door to door" poprzez firmę kurierską.
    W razie awarii, według opracowanej procedury, przysyłamy kuriera i odsyłamy naprawiony sprzęt.
  • Opiekę pogwarancyjną - każda szkoła otrzymuje w pakiecie z pracownią bądź jej modernizacją, umowę serwisową w której zobowiązujemy się napraw sprzętu i usuwania usterek programowych.
  • Zdalne wsparcie - w razie wystąpienia problemu z funkcjonowaniem pracowni, nasz konsultant za pomocą wizyty przez zdalny pulpit udziela porad, konsultacji bądź sam usuwa zgłaszane usterki.

Wprowadziliśmy nasz system opieki - Umowę serwisową i wszyscy nasi klienci są z niego zadowoleni. Umowa serwisowa w większości przypadków jest przedłużana na następny okres.

Naszą misją jest nie tylko dostarczenie sprzętu, bądź zmodernizowanie pracowni, lecz utrzymanie kontaktu ze szkołą i administratorem pracowni w celu uzyskania przez niego maksimum wiedzy dotyczącej bieżącej obsługi

Na życzenie szkoły organizujemy szkolenia on line z zakresu:

  • Podstawowej obsługi dla nauczycieli korzystających z pracowni w tym nauczycieli nauczania początkowego.
  • Zaawansowanej obsługi, związanej z konfiguracją pracowni i instalacją nowego oprogramowania w sieci.
  • Administrowania i zarządzania wirtualnym serwerem wbudowanym w komputer nauczycielskiZadaj pytanie on-line

2016 © Pracownie komputerowe dla szkół, Serwery dla szkół, Office dla szkół | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.