Trwa ładowanie danych...

Procedura reklamacyjna

Data aktualizacji: 12 czerwiec 2024 r.

Procedura reklamacyjna

W sytuacji, gdy zostanie stwierdzone niewłaściwe funkcjonowanie pracowni, a próby przywrócenia jej właściwego funkcjonowania za pomocą zdalnego dostępu nie przyniosą efektu, przybycie serwisu na miejsce instalacji (do szkoły) nie jest konieczne. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich rodzajów awarii, i potrzebnych do tego podzespołów, przyrządów pomiarowych i oprogramowania. Szczegółowe informacje wysyłamy po zgłoszeniu awarii na adres mailowy szkoły.

W takiej sytuacji należy:

 • Zgłosić do serwisu awarię telefonicznie (Serwis Pracowni Komputerowych) na numer 74 872 21 12 (recepcja przyjmie zgłoszenie i poprosi o zredagowanie wiadomości mailowej na adres: serwis@multinet.pc.pl wysyłając Instrukcję – Kartę Wsparcia.
 • Zgłosić do serwisu awarię mailowo na adres: serwis@multinet.pc.pl z opisem utraty funkcjonalności pracowni.  W miarę możliwości, prosimy o zamieszczenie zrzutów ekranu (ekranów) prezentujących objawy usterki.
 • Spakować sprzęt – samą jednostkę, bez myszy, klawiatury, monitoa i okablowania. Przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona przed przesuwaniem się wewnątrz spakowanych urządzeń.
 • Zgłosić gotowość odbioru podając na adres mailowy serwis@multinet.pc.pl następujące informacje:
  - wymiary paczki w cm. (długość, szerokość, wysokość)
  - orientacyjna waga w kg.
  - adres odbioru przesyłki.
  - telefon oraz dane osoby do kontaktu z kurierem.
 • Zostanie zamówiony odbiór kurierski przesyłki, wysłany zostanie w formacje PDF na wskazany adres poczty e-mail List przewozowy.

Szczegółowe informacje dotyczące procedury reklamacyjnej dostępne są pod numerem: 74 872 21 12.

Zadaj pytanie on-line

2016 © Pracownie komputerowe dla szkół, Serwery dla szkół, Office dla szkół | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.