Trwa ładowanie danych...

Rewitalizacja - Szkoły, które nam zaufały


Archiwum rewitalizacji


Od roku 2011 zajmujemy się szkolnymi pracowniami komputerowymi. Mamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie. Poniżej prezentujemy większość szkół, które w latach 2011-2015 obsłużyliśmy odnawiając i podnosząc funkcjonalność pracowni MEN. Ponad 150 szkół na terenie kraju skorzystało z naszej pomocy w celu przywrócenia i rozszerzenia funkcjonalności swoich pracowni komputerowych. Poniżej prezentujemy listę szkół z którymi mieliśmy wówczas zaszczyt współpracować.

Niektóre z nich już nie istnieją. Reforma edukacji postawiła gimnazja w stan likwidacji, bądź przekształcenia w szkołę podstawową.

Zadaj pytanie on-line

2016 © Pracownie komputerowe dla szkół, Serwery dla szkół, Office dla szkół | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.