Trwa ładowanie danych...

Nasi klienci - szkoły, które nam zaufały

Data aktualizacji: 10 maj 2022 r.


Oto nasi klienci - szkoły które nam zaufały


Poniżej prezentujemy listę blisko 200 szkół w których zainstalowaliśmy pracownie od 2016 roku - na nowym, jak i poleasingowym sprzęcie, głównie z wirtualnym serwerem wg naszego rozwiązania.

Nie sposób zamieścić wszystkich, zwłaszcza że pracownie nie zawsze instalujemy osobiście na terenie szkoły. Nasze pracownie skonfigurowane "pod klucz" wysyłamy również jako przesyłkę kurierską wg. zasady "plug and play" - wystarczy ją tylko rozpakować, podłączyć i włączyć. jest od razu gotowa do pracy. Całość konfiguracji wykonujemy u siebie.


  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Żalnie, 89-506 Żalno ul. Szkolna 1
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dubiecku, 37-750 Dubiecko ul. Przemyska 6
  • Zespół Szkół im. dr. Wł. Biegańskiego w Częstochowie, 42-218 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 75
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach, 57-150 Prusy, ul. Parkowa 1
  • Szkoła Podstawowa im. gen. B. Stachonia w Woli Wadowskiej, 39-308 Wadowice Górne, Wola Wadowska 44
  • Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Strzyżewie, 63-405 Sieroszewice, ul. Anny Wiesiołowskiej 1
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. św. Barta Alberta w Skawie, 34-713 Skawa 278
  • Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Kazimierza Jagielończyka w Malborku, 82-200 Malbork, Plac Narutowicza 15
  • Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Dzietrzkowicach, 98-432 Łubnice, ul. Szkolna 1
  • Szkoła Podstawowa w Budziszowie Wielkim, 59-430 Wądroże Wielkie,  Budziszów Wielki 10
  • Szkoła Podstawowa w Dąbrowie im. Larysy Ewy Krauze, 76-004 Sianów, Dąbrowa 55
  • Zespół Szkół Publicznych w Milczy, 38-483 Wróblik Szlachecki, ul. Szkolna 16
  • Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Biskupa z Miry Świętego Mikołaja w Żukowie, 83-330 Żukowo, ul. Gdyńska 7a
  • Szkoła Podstawowa nr 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie, ul. Akacjowa 10, 67-200 Głogów
  • Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łabętniku, 16-320 Bargłów Kościelny, Łabętnik 10
  • Szkoła Podstawowa w Janowszczyźnie, 16-100 Sokółka, Janowszczyzna 42
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. Orląt Lwowskich w Gliwicach, 44-100 Gliwice, ul. Kozielska 1a
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zielenicach, 57-160 Borów, Zielenice
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Stargardzie, 73-110 Stargard, ul. Staszica 2
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adamowie, 21-412 Adamów, ul. Szkolna 4
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im Komisji Edukacji Narodowej w Bardzie z Filią w Przyłęku, 57-256 Bardo, ul. Polna 1
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Bachórcu, 37-750 Dubiecko, Bachórzec 188a
  • Społeczny Zespół Szkolno-Przedszkolny, 57-350 Kudowa Zdrój, ul. Słone 72
  • Szkoła Podstawowa w Krysku, Krysk, 09-152 Naruszewo
  • Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Władysława Jagiełły, 43-305 Bielsko-Biała, ul. Lipnicka 226
  • Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Szkoła Rodzinna w Warszawie, 05-077 Warszawa, ul. Kruszyny 28
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Nysie, 48-300 Nysa, ul. Bohaterów Warszawy 7
  • Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada 1918 Roku w Domanicach Kolonii, Domanice-Kolonia 18, 08-113 Domanice
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kątach, 05-532 Baniocha, ul. Puławska 4
  • Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Coniewie, 05-530 Góra Kalwaria, Coniew 28
  • Szkoła Podstawowa w Osłej, 59-706 Gromadka, Osła 59
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grębkowie, 07-110 Grębków, ul. Szkolna 1
  • Zespół Oświatowy w Liniewie, 83-420 Liniewo, ul. Szkolna 2
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy, 58-508 Jelenia Góra 14, ul. Karkonoska 160
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie, 39-410, Grębów, ul. Rynek 9
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krawcach, 39-410 Grębów, Krawce 167
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 w Opolu, 45-940 Opole, ul. Nyska 1
  • Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Goszycach, 32-010 Goszyce, ul. Tadeusza Kościuszki 95
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni, 89-240 Kcynia, ul. Wyrzyska 12
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipniku, 98-354 Siemkowice, Kolonia Lipnik 1, Lipnik
  • Szkoła Podstawowa Nr 7 w Lublinie, 20-620 Lublin, ul. Plażowa 9
  • XLIV Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie, 31-069 Kraków, ul. Bernardyńska 7
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 im. Stefana Wyszyńskiego w Wieprzu, 34-122 Wieprz, ul. Beskidzka 324
  • Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej, 06-316 Krzynowłoga Mała, ul. Szkolna 4
  • Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie, 63-233 Jaraczewo, Wojciechowo 1
  • Zespół Placówek Oświatowych w Szczawinie Kościelnym, 09-550 Szczawin Kościelny, ul. Jana Pawła II 1
  • Szkoła Podstawowa Nr 93  Im. Lucjana Rydla w Krakowie, 30-132 Kraków F. Szlachtowskiego 31   
  • Szkoła Podstawowa nr 107 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie, 31-216 Kraków ul. Zdrowa 6
  • Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Mikołaja Kopernika w Głogowie, 67-200 Głogów, ul. Andromedy 62
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie, 22-100 Chełm, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie, 14-200 Iława, ul. Skłodowskiej 31
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowicy, 39-450 Baranów Sandomierski
  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Jachowicza 13
  • Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze, 33-140 Lisia Góra, ul. Szkolna 2
  • Zespół Szkół Technicznych im. Władysława Reymonta, 68-300 Lubsko, ul. Powstańców Wielkopolskich 2
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim, 05-300 Mińsk Mazowiecki ul. Siennicka 17
  • Szkoła Podstawowa im. Jan Pawła II w Przyjaźni, 83-331 Przyjaźń, ul. Szkolna 2
  • Szkoła Podstawowa w Pomierzynie, 78-540 Kalisz Pomorski, Pomierzyn 10
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łapach, 18-100 Łapy, ul. Piękna 17
  • Szkoła Podstawowa w Wierzchowie im. 2 WDP gen. J. H. Dąbrowskiego, 78-530 Wierzchowo, ul. Długa 26 A
  • Szkoła Podstawowa w Biedrzychowicach, 48-250 Głogówek, Biedrzychowice 110
  • Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim, 08-503 Nowodwór, Grabów Szlachecki 61
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku, 68-300 Lubsko, ul. Chopina 10
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. III Zgrupowania Armii Krajowej "Pocisk" w Dobrkowie, 39-220 Pilzno, Dobrków 68A
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Borku Strzelińskim, 57-160 Borów, Borek Strzeliński, ul. Szkolna 3
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Targoszynie, 59-407 Mściwojów, Targoszyn 51
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Skorogoszczy, 49-345 Skorogoszcz, ul. Zamkowa 6
  • Szkoła Podstawowa w Bargłowie Kościelnym, 16-320 Bargłów Kościelny ul. Augustowska 8
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostroszowicach, 58-262 Ostroszowice, ul. Bielawska 58
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mariana Osińskiego w Rykach, 08-500 Ryki, ul. Słowackiego2
  • Szkoła Podstawowa w Trzęśniewie, 62-604 Kościelec, Trzęśniew 24
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego, 73-210 Recz, ul. Ratuszowa 29
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Cassino w Ostrówku, 21-102 Ostrówek, Ostrówek-Kolonia 3
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzebuczy, 07-110 Grębków, Trzebucza 32
  • Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Borowem, 42-133 Węglowice, ul. Długa 75
  • Zespół Szkół w Nowotańcu, 38-505 Bukowsko, Nowotaniec 77
  • Szkoła Podstawowa w Lniśnie, 96-126 Godzianów, Lnisno 69A
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, 58-100 Świdnica, ul. Galla Anonima 1
  • Zespół Placówek Oświatowych w Kalinowicach, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Szkolna 1
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Klimkówce, 38-480 Rymanów, ul. Zdrojowa 49
  • Szkoła Podstawowa w Sieniawie, 38-480 Rymanów, Sieniawa, ul. Kwiatowa 15
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich, 63-505 Doruchów, ul. Kaliska 5
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Zduńskiej Woli, ul. Spacerowa 90, 98-220 Zduńska Wola
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Wałbrzychu, 58-305 Wałbrzych, ul. 1 Maja 105
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowiczkach, 47-280 Pawłowiczki, ul. Korfantego 3
  • Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, 87-630 Skępe, al. 1 Maja 89
  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie, 70-561 Szczecin, ul. Staromłyńska 13
  • Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Korka w Rozstrzębowie, 59-240 Kcynia, Rozstrzębowo 14
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grębowie, 39-410 Grębów, ul. Dolańskich 142
  • Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach, Dziekanowice 66, 32-400 Dobczyce
  • Zespół Szkół w Janowcu, 24-123 Janowiec, Osiedle Szkolne 5B
  • Zespół Szkół Nr 1 w Jugowie, 57-430 Jugów, ul. Główna 85
  • Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Okleśnej, ul. Nowowiejska 3, 32-566 Alwernia
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, 48-300 Nysa, ul. Bohaterów Warszawy 7
  • Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, 63-700 Krotoszyn, ul. 23 stycznia 20
  • Zespół Szkół w Lubomierzu, 59-623 Lubomierz, ul. Chopina 9
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rewalu, 72-344 Rewal, ul. Szkolna 1
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im.Wojska Polskiego, 73-200 Choszczno, ul.Obrońców Westerplatte 1A
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Paleśnicy, 32-842 Paleśnica 115
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie, 87-704 Bądkowo, ul. Włocławska 13
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krynkach, 27-230 Brody, Krynki, ul. Szkolna 1
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego, 57-300 Kamieniec Ząbkowicki, ul. Zamkowa 4
  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Reymonta w Gąsewie Poduchownym, 06-231 Sypniewo, ul. Reymonta 12
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Jędrzejowie, 49-200 Grodków, Jędrzejów 63
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjra Henryka Sucharskiego w Pasłęku, 14-400 Pasłęk, ul .3 Maja 21
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Firleju, 21-136 Firlej, ul. Choiny 6
  • Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie, 23-275 Gościeradów, Gościeradów Folwark 18
  • Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Janusza Korczaka, 44-286 Wodzisław Śląski, Osiedle XXX Lecia 63
  • Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bestwinie, 43-512 Bestwina, ul. Szkolna 11
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi, 19-500 Gołdap, ul. Kościuszki 25
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona w Zabrzu, 41-800 Zabrze, ul. Czołgistów
  • Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie, 20-232 Lublin, ul. Jana Kasprowicza 112
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. J. Poniatowskiego, 97-318 Czarnocin, ul. Poniatowskiego 5
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowicach, 43-512 Bestwina, Janowice, ul. Korczaka 2
  • Samorządowa  Szkoła  Podstawowa im. Edwarda Haruzy, 28-512 Bejsce, Dobiesławice 38
  • Szkoła Podstawowa nr 31 im. doktora Henryka Jordana, 30-117 Kraków, ul. Bolesława Prusa 18
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Orszymowie, 09-460 Mała Wieś, Orszymowo 53
  • Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego, 07-405 Troszyn, ul. Szkolna 4
  • Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza, Szkoła Podstawowa w Wojcieszkowie, 21-411 Wojcieszków, ul. Parkowa 1
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy, 26-900 Kozienice, Brzeźnica 9
  • Szkoła Podstawowa w Lipie, 59-420 Bolków, Lipa 69
  • Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Końskowoli, ul. Lubelska 81, 24-130 Końskowola
  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie, 20-124 Lublin, ul. Szkolna 6
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stefana Żeromskiego, 49-300 Brzeg, ul. Bolesława Chrobrego 13
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, 73-121 Marianowo, ul. Jeziorna 15
  • Szkoła Podstawowa w Sidrze, 16-124 Sidra, ul. Szkolna 1
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, 81-327 Gdynia, ul.Wolności 22b
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, 46-070 Komprachcice, Polska Nowa Wieś, ul. Lipowa 56
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Jaźwinie, 58-210 Łagiewniki, Jaźwina 79
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Malborku, 82-200 Malbork, pl. Narutowicza 14
  • Zespół Szkół Publicznych w Borowie, 57-160 Borów, ul. Wrocławska 24
  • Szkoła Podstawowa w Starym Waliszowie, Stary Waliszów 7, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
  • Liceum Ogólnokształcące Nr II im. J. Chreptowicza, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Rosłońskiego 1
  • Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Sybiraków w Świebodzicach, 58-160 Świebodzice, ul. Piłsudskiego 28
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach, 88-160 Janikowo, Broniewice 3
  • Szkoła Podstawowa w Miłkowicach, 59-222 Miłkowice, ul.Wojska Polskiego 75a
  • Zespół Szkół Publicznych w Polanowie, 76-010 Polanów, ul. Gradowe Wzgórze 5
  • Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Węglewicach, 98-405 Galewice, ul. Szkolna 9
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Koniecpolu, 42-230 Koniecpol, ul. Szkolna 17
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 w Legnicy, 59-220 Legnica, ul. Głogowska 50
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, 32-500 Chrzanów, ul. Józefa. Piłsudskiego 14
  • Publiczne Gimnazjum Nr 24 im. gen. Józefa Wybickiego w Łodzi, 90-737 Łódź, ul. Żeromskiego 26
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bogdańczowicach, 46-233 Bąków, Opolskie, Bogdańczowice 1a
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Piłsudskiego, 22-105 Okszów, Okszów Kolonia ul. Szkolna 2
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, 48-370 Paczków, ul.1 maja 2
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Na Bursztynowym Szlaku w Lewinie Kłodzkim
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, 59-222 Miłkowice, Rzeszotary, ul. Wiejska 68
  • Gimnazjum im. Jan Pawła II w Galewicach, 98-405 Galewice, ul. M. Konopnickiej 22
  • Zespół Szkół w Libidzy, 42-125 Kamyk, ul. Olszyńskiego 2
  • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą, Kolniczki 11A
  • Gimnazjum Nr 9 im. Noblistów Polskich w Koszalinie, 75-449 Koszalin, ul. Staszica 6
  • Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach, 59-222 Miłkowice, ul. II Armii Wojska Polskiego 75a
  • Zespół Szkół w Kleszczelach, 17-250 Kleszczele, ul. Plac Parkowy 4
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Domaniowie, 55-216 Domaniów 144
  • Zespół Szkół w Opatowie, 63-645 Łęka Opatowska, ul. Poznańska 7
  • Szkoła Podstawowa w Snowidzy, Snowidza 91a, 59-407 Mściwojów
  • Zespół Szkolno Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej, 88-133 Dąbrowa Biskupia  ul. Szkolna 2
  • Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek "Edukacja dla Przyszłości" 11-010 Barczewo, Lamkowo 29
  • Publiczny Zespół Szkół w Jędrzejowie, 49-200 Grodków, Jędrzejów 63
  • Katolicka Szkoła Podstawowa Specjalna SPSK, 42-207 Częstochowa, ul. Łukasińskiego 24
  • Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych, 84-300, Lębork, ul. Marcinkowskiego 1
  • Zespół Szkół Nr 6 w Poznaniu, 61-306 Poznań, ul. Szczepankowo 72a
  • Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Przysieku, 87-134 Zławieś Wielka, ul.Leśna 1
  • Zespół Szkolno Gimnazjalny w Kiełczygłowie im. Adama Mickiewicza, 98-358 Kiełczygłów, ul. Tysiąclecia 8


Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.