Trwa ładowanie danych...

Nowa Szkolna Pracownia Komputerowa

KONTAKT w sprawie nowej pracowni


Uwaga: Prezentowane ceny produktów bądź usług, mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach mogą ulegać zmianom. Przed dokonaniem zamówienia prosimy o kontakt celem uzyskania informacji o aktualnej cenie na dany dzień.


Oferta specjalna!

Proponujemy Państwu unowocześnienie Waszej pracowni komputerowej z edycji MEN z lat 2004 – 2008. Cena KOMPLETNEJ, zainstalowanej “POD KLUCZ” pracowni to jedynie:

8.899,00 zł

W skład wyposażenia pracowni wchodzi:

 1. NOWY, BARDZO SZYBKI serwer w technologii wirtualnej,
 2. Jednostki komputerowe (stacje uczniowskie) z systemem Windows 7 Pro. (za dopłatą z systemem Windows 10)

Cena kompletnej pracowni z systemem Windows 10 Professional to jedynie:

9.499,00 zł

Kalkulacja wykonana jest dla pracowni zawierającej 1 serwer i 10 stacji uczniowskich oraz

uwzględnia koszt dostawy kompletnej pracowni firmą kurierską.


Preferowana dostawa pracowni:

Wariant I przesyłka kurierska KOMPLETNEJ, SKONFIGUROWANEJ pracowni.

Z wariantu I warto skorzystać gdy sieć w pracowni jest sprawna, a wniesienie i fizyczne podłączenie sprzętu nie stanowi dla obsługi szkoły większego problemu.

Opcjonalna dostawa pracowni:

Wariant II - przez grupę techniczną wraz z montażem i integracją. Szczegółowe koszty są wyliczane indywidualnie.


Cennik komputerów do pracowni

Cennik serwerów do pracowni


Poniżej podajemy ceny pracowni w zależności od wyboru rodzaju jednostek uczniowskich. Wszystkie przykłady oparte są na konfiguracji:

 1. Serwer - nowa sprzętowo jednostka SPK-WS 2.01 (24 m-ce gwarancji, 36 m-cy przy zakupie nowych stacji uczniowskich). Serwer jest naszym produktem, wykonanym w technologii wirtualnej z wykorzystaniem licencji na serwer którą szkoła otrzymała wraz z pracownią MEN.
 2. Stacje uczniowskie - 10 szt. wraz z nowymi zestawami klawiatura - mysz.
 3. Nie uwzględniamy z wyjątkiem ostatniej pozycji w cenie pracowni dostawy monitorów. Z reguły szkoły dysponują sprawnymi monitorami LCD z poprzedniej edycji pracowni. Na Państwa życzenie monitory mogą być doliczone biorąc pod uwagę preferencje opiekuna pracowni.
Stacja uczniowska
System operacyjny
Cena pracowni
Dell Optiplex 780 USSF
Windows 7 Professional
8.699,00 zł
Dell Optiplex 780 USSF
Windows 10 Professional
9.499,00 zł
Dell Optiplex 790 SSF
Windows 7 Professional
10.699,00 zł
Dell Optiplex 790 SSF
Windows 10 Professional
11.499,00 zł
Dell Optiplex 7010 Desktop
Windows 7 Professional
14.299,00 zł
Dell Optiplex 7010 Desktop
Windows 10 Professional
15.199,00 zł
ACTINA Prime IM - nowe bez monitorów
Windows 10 Professional
20.799,00 zł
ACTINA Prime IM - nowe z monitorami
Windows 10 Professional
23.499,00 zł

Wykonujemy ponadto na zamówienie wycenę nowej pracowni komputerowej. W zależności od wielkości posiadanych środków finansowych, przedstawiamy poniżej kilka wariantów możliwych rozwiązań:

Wariant I - sprzęt poleasingowy

Pracownia w której stacje uczniowskie zainstalowane są na sprzęcie używanym (poleasingowym). Są to jednostki bardzo zadbane, na które udzielana jest minimum 6-cio miesięczna gwarancja. Istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego. Dostępne są komputery z procesorami INTEL:

 • INTEL Dual Core
 • INTEL Core 2 Duo
 • INTEL Core 2 Quad
 • INTEL Core i3
 • INTEL Core i5
 • INTEL Core i7
 • INTEL XEON
 • INTEL XEON QUAD

System operacyjny: Windows 10 Professional lub  Windows 7 Professional. Sugerujemy aby jednostki wyposażone były w dyski SSD co wielokrotnie przyspiesza ich pracę. Podobnie jak w przypadku pracowni złożonej z nowego sprzętu, może być ona zintegrowana z serwerem.

Wariant II - sprzęt fabrycznie nowy

Pracownia w której stacje uczniowskie zainstalowane są na nowym sprzęcie. Oferujemy nowe jednostki komputerowe marki ACTINA. Są to komputery bardzo dobrej jakości, rodzimej produkcji firmy ACTION S.A. Na takie komputery udzielana jest 24-miesięczna gwarancja producenta. Przy zakupie całej pracowni (stacje uczniowskie i serwer) na komputery ACTINA udzielana jest 36-miesięczna gwarancja.
System operacyjny: Windows 10 Professional - z możliwością wykonania downgrade do systemu Windows 8.1 Professional i Windows 7 Professional. Sugerujemy aby jednostki wyposażone były w dyski SSD co wielokrotnie przyspiesza ich pracę. Pracownia może być zintegrowana z serwerem, przy czym może być to:

 • Serwer wirtualny, wykonany na bazie jednostki komputerowej ACTINA produkcji firmy ACTION S.A., wyposażony w odpowiednią ilość pamięci RAM (minimum 8GB) oraz dwie karty sieciowe. Sugerujemy również zastosowanie w takim serwerze dysku SSD na którym zostanie zainstalowany system macierzysty. Użycie takiego dysku znakomicie przyspieszy działanie serwera (zakładka WIRTUALIZACJA).
 • Serwer sprzętowy marki ACTINA SOLAR produkcji firmy ACTION S.A. Informujemy przy tej okazji iż znakomite serwery ACTINA SOLAR w liczbie 1132 obsługują centrum naukowe CERN w Genewie (Europejska Organizacja Badań Jądrowych).
 • Serwer sprzętowy firmy FUJITSU
 • Serwer sprzętowy firmy Hewlett Packard

Wycenę takiej pracowni realizujemy na zamówienie, dostosowując się do Państwa potrzeb. Niezbędny jest w tej sprawie kontakt z nami za pośrednictwem telefonu bądź poczty elektronicznej. Wówczas ustalamy takie parametry jednostek jak:

 • Rodzaj procesora
 • Wielkość pamięci RAM
 • Wielkość i rodzaj dysku twardego
 • Rodzaj napędu optycznego
 • Rodzaj zainstalowanego systemu operacyjnego.

Kontakt w sprawie NOWEJ PRACOWNI

Wycenę pracowni realizujemy na zamówienie, dostosowując się do Państwa potrzeb. Niezbędny jest w tej sprawie kontakt z nami za pośrednictwem telefonu bądź poczty elektronicznej. Wówczas ustalamy takie parametry jednostek jak:

 • Rodzaj procesora
 • Wielkość pamięci RAM
 • Wielkość i rodzaj dysku twardego
 • Rodzaj napędu optycznego
 • Rodzaj obudowy (tower, desktop, slim-desktop)
 • Rodzaj zainstalowanego systemu operacyjnego.
 • itp.

Serwis Pracowni Komputerowych AHU MultiNet - RECEPCJA SERWISU
Telefon stacjonarny/Fax: 74 872 21 12

Dostępny jest również nasz formularz kontaktowy oraz widżet Gadu-Gadu na naszej stronie

Konsultant - specjalista ds. sprzedaży:
Przemysław Baziak: 695 532 548
Michał Kisiel: 693 581 432
E-mail: spk@multinet.pc.pl

Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.