Trwa ładowanie danych...

Rewolucyjne zmiany po instalacji dysków SSD


Od kilku lat trwa rewolucja SSD. Dyski nowej generacji oparte są na pamięciach typu "flash". Pamięci te stosowane były do tej pory na kartach pamięci oraz w dyskach przenośnych "pen drive". Ceny dysków SSD systematycznie spadają i z powodzeniem zaczynają wypierać stosowane do tej pory od dziesiątków lat dyski magnetyczne. Szybkość i niezawodność zawdzięczają brakowi części mechanicznych które ulegają najszybszemu zużyciu.

Wymieniając dysk w starej szkolnej stacji roboczej na dysk SSD spowodujemy że będzie ona działała wielokrotnie szybciej ponieważ najwolniejszym elementem szkolnych pracowni był dysk twardy. Zmieniając dysk systemowy stacji roboczej na dysk SSD (np 120 GB) tchniemy nowe życie w swoje stacje robocze. Gwarantujemy, że po dodaniu dysku SSD na komputerach z dostaw MEN posiadających minimum 2 GB RAM, systemy Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 będą działały wielokrotnie szybciej umożliwiając super komfort pracy na niespotykanym do tej pory poziomie. W ten sam sposób można zwiększyć wydajność swojego starego serwera.


Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.