Trwa ładowanie danych...

Aktualności

LO VII Wrocław - dwie pracownie (woj. dolnośląskie)

Liceum Ogólnokształcące Nr 7 im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu zamówiło u nas 2 pracownie komputerowe.

  1. Pierwsza: na całkowicie nowym sprzęcie ACTINA firmy ACTION S.A. (18 stanowisk uczniowskich + komputer nauczycielski zawierający wbudowany wirtualny serwer)
  2. Druga: również na 18 stanowisk + identyczny komputer nauczycielski z jednostkami poleasingowymi firmy Dell z uwagi na optymalizację kosztów.

Obie pracownie są skonfigurowane identycznie, komputer nauczycielski zawiera oprogramowanie pozwalające całkowicie monitorować pracę uczniów.

Na przedstawionych zdjęciach widać pracownie bezpośrednio po montażu. Widoczny jest jeszcze nie wyniesiony z pomieszczeń stary sprzęt.
Jak widać, realizujemy dostawy i montaż pracowni na terenie całego kraju dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Instalowane przez nas oprogramowanie jest ściśle konsultowane z administratorami i opiekunami pracowni i zawsze zgodne jest z aktualną podstawą programową.

Zachęcamy do kontaktu aby zapewnić w swojej szkole pracownię zarówno na miarę potrzeb jak i możliwości.

Gwarantujemy: terminowość i rzetelność realizacji oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wszystkie realizowane przez nas pracownie objęte są naszym zdalnym supportem pozwalającym opiekunom i administratorom na pełny komfort poprzez naszą gwarancję niezawodności działania i błyskawiczną reakcję na wszelkie zgłoszenia.


Zadaj pytanie on-line

2016 © Pracownie komputerowe dla szkół, Serwery dla szkół, Office dla szkół | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.