Trwa ładowanie danych...

Aktualności

SP Racławice - tanio i efektywnie (woj. małopolskie)

Pracownia na 24 stanowiska z komputerem nauczycielskim nie musi kosztować kroci. Komputery z 2011 roku posiadane przez szkołę z systemami Windows 7 i Windows 8 zostały zastąpione poleasingowymi jednostkami z dyskami SSD.

Pracownia jest wyposażona z komputer nauczycielski w wbudowywanym serwerem wirtualnym (SPK WS 2.3 SBS) według naszego rozwiązania. Serwer pracuje "w tle" sprawnie i szybko obsługując całość sieci. Nauczyciel ma pełną kontrolę nad uczniami dzięki instalacji konsoli zarządzania.

Oprogramowanie dydaktyczne zostało zainstalowane zgodnie z życzeniem nauczycieli - administratora i opiekuna pracowni.Zadaj pytanie on-line

2016 © Pracownie komputerowe dla szkół, Serwery dla szkół, Office dla szkół | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.