Trwa ładowanie danych...

Środki do czyszczenia urządzeń sanitarnych

Uwaga: Prezentowane ceny produktów bądź usług, mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach mogą ulegać zmianom. Przed dokonaniem zamówienia prosimy o kontakt celem uzyskania informacji o aktualnej cenie na dany dzień.


Zaprezentowane poniżej preparaty to najnowsze rozwiązania polskiego producenta. Środki te znakomicie czyszczą i konserwują urządzenia sanitarne nawet z bardzo zastarzałych osadów. Duża różnorodność pozwoli dobrać odpowiedni środek do każdej czyszczonej powierzchni. Preparaty są silnie skoncentrowane, dzięki czemu ich stosowanie jest wydajne i ekonomiczne.

WC Żel z Chlorem PRO 301

Profesjonalny żel do czyszczenia urządzeń sanitarnych, a także podłóg, armatury, oraz zmywalnych ścian.

Preparat zawiera aktywny chlor. Dzięki szczegółowo wyselekcjonowanym składnikom doskonale usuwa zanieczyszczenia pochodzenia organicznego eliminując przy tym nieprzyjemne zapachy. Optymalna gęstość preparatu gwarantuje długotrwałe utrzymywanie się na powierzchni. Stosować na powierzchniach odpornych na działanie alkaliów.
Sposób użycia:
Dla urządzeń sanitarnych i odpływów: Nanieść preparat bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Pozostawić na 2 minuty, następnie wyczyścić powierzchnię i spłukać.
Dla powierzchni zmywalnych: rozcieńczyć preparat w stosunku 1:100 (100 ml na 10 l wody)
Dostępne opakowania: 1l , 5l

Cena brutto: 12,30 lub 42,80 zł


WC Żel Kamień i Rdza PRO 302

Profesjonalny wysokowydajny żel do usuwania zacieków z kamienia wodnego, rdzy, oraz do codziennego utrzymania w czystości

Unikalna formuła zapewnia szybkie i efektywne usunięcie uporczywych zabrudzeń bez konieczności szorowania pozostawiając wysoki połysk. Stosować na powierzchniach odpornych na działanie kwasów.
Sposób użycia:
Dla urządzeń sanitarnych: : stosować preparat bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Dla powierzchni emaliowanych i armatury: rozcieńczyć preparat w stosunku 1:100 (100 ml na 10 l wody). Dla posadzek i glazury: rozcieńczyć preparat w stosunku 1:50 (200 ml na 10 l wody).
Dostępne opakowania: 1l, 5l

Cena brutto: 12,30 lub 42,40 zł


Płyn do Armatury z kwasem mlekowym PRO 303

Profesjonalny lekko kwaśny preparat do codziennego czyszczenia armatury oraz płytek w pomieszczeniach sanitarnych

Dzięki zastosowaniu kwasu mlekowego preparat doskonale radzi sobie z codziennymi osadami i zaciekami nie niszcząc przy tym powierzchni. Zastosowana formuła zapewnia optymalne zwilżenie powierzchni, a wyjątkowa kompozycja zapachowa gwarantuje długotrwały, świeży zapach.
Sposób użycia:
Rozpylić preparat na czyszczona powierzchnię, następnie spłukać wodą, lub wytrzeć wilgotną ściereczką.
Dostępne opakowania: 500 ml, 5l

Cena brutto: 11,60 lub 56,90 zł


Anty-Kamień PRO 306

Profesjonalny środek czyszczący do usuwania kamienia z różnego rodzaju powierzchni w łazienkach oraz kuchniach.

Dzięki szczegółowo wyselekcjonowanym komponentom usuwa nawet najbardziej oporne osady pozostawiając powłokę zabezpieczającą przed ich ponownemu osadzaniu.
Sposób użycia:
Spryskać zanieczyszczoną powierzchnię, następnie wytrzeć suchą lub mokrą szmatką, po czym obficie spłukać wodą. W przypadku trudnych osadów należy pozostawić środek na około 5 minut, a następnie wytrzeć i obficie spłukać wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Stosować na powierzchniach odpornych na działanie kwasów.
Dostępne opakowania: 500ml, 5l

Cena brutto: 12,00 lub 59,90 zł


P-SANITER PRO 312

Profesjonalny kwaśny preparat do mycia urządzeń sanitarnych, posadzek, ścian oraz wyposażenia sanitariatów.

Skutecznie usuwa zacieki wodne oraz osady z kamienia. Dzięki szczegółowo dopracowanej formule ogranicza ponowne osadzanie się zanieczyszczeń.
Sposób użycia:
W zależności od stopnia zabrudzenia stosować w rozcieńczeniu 50 – 200 ml na 10l wody. W przypadku szczególnie trudnych zabrudzeń nanieść nierozcieńczony preparat, po kilku minutach spłukać wodą.
Dostępne opakowania: 1l, 5l

Cena brutto: 16,90 lub 67,60 zł


Do Gruntownego Mycia Sanitariatów PRO 317

Profesjonalny, silnie kwaśny preparat do czyszczenia najbardziej zabrudzonych sanitariatów.

Skutecznie usuwa osady mineralne, rdzę i zacieki; także zanieczyszczenia organiczne. Nie zawiera kwasu solnego, dzięki czemu nie jest uciążliwy w użytkowaniu.
Sposób użycia:
W zależności od sposobu mycia: mycie natryskowe z płukaniem następczym 1:10, mycie ręczne rozcieńczyć w stosunku 200ml koncentratu na 10l wody.
Dostępne opakowania: 1l, 5l, 10l

Cena brutto: 23,99 lub 94,90 lub 180,90 zł


Udrażniacz do Rur PRO 342

Profesjonalny, wysoko alkaliczny środek do udrażniania rur, odpływów kanalizacji itp.

Oczyszcza bardzo skutecznie syfony w wannach, prysznicach i umywalkach. Rozpuszcza szybko i niezawodnie włosy, tłuszcz, mydło, białko, odpadki celulozowe i inne organiczne odpady. Wszystkie resztki po użyciu produktu bardzo łatwo się spłukują, likwiduje nieprzyjemne zapachy. Regularnie stosowany udrażniacz raz na tydzień zapobiega zapychaniu się rur.
Sposób użycia:
Profilaktycznie stosować raz w tygodniu. Do syfonu zlewu, wanny wsypać 2 łyżki stołowe (ok. 40 g - 50 g) preparatu. Wlać około 0,5 litra ciepłej wody i pozostawić na min. 15 minut. Spłukać dużą ilością wody. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Przy stosowaniu zgodnym z przeznaczeniem wentylacja pomieszczeń nie jest wymagana. Nie stosować do instalacji aluminiowej. Nie mieszać z innymi preparatami.
Dostępne opakowania: 1kg

Cena brutto: 10,90 zł


Płyn do Wybielania Fug PRO 343

Profesjonalny preparat do wybielania fug, spoin.

Dzięki unikalnej formule usuwa tłuszcz, brud i inne zanieczyszczenia. Jego formuła sprawia, że odświeża kolor i zabezpiecza czyszczoną powierzchnię.
Sposób użycia:
Spryskać zabrudzoną powierzchnię. Odczekać 20 minut. Spłukać dużą ilością wody. Wcześniej w miejscu mniej widocznym wypróbować wrażliwość powierzchni na środek. Przewietrzyć pomieszczenie do momentu ustąpienia charakterystycznego zapachu.
Dostępne opakowania: 500ml,1l

Cena brutto: 10,60 lub 15,60 zł


Sposób realizacji zamówień:

W celu realizacji zamówienia wystarczy przesłać mailem lub faksem wypełniony formularz zamówienia do pobrania w naszym serwisie internetowym www.multinet.pc.pl (pliki do pobrania). Podane ceny są cenami BRUTTO i zawierają już podatek VAT w wysokości 23%. Płatność przelewem 14 dni, transport kurierem 15 zł -a dla zamówień powyżej 800 zł gratis! Termin realizacji 3-7 dni roboczych.

Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.