Trwa ładowanie danych...

Aktualności

PROMOCJA - Na koniec roku...

Czas (dla wielu: najwyższy) na wymianę sprzętu w szkolnej pracowni. Ze względu na długi czas podejmowania decyzji przez organy prowadzące szkół, uwzględniamy czas zgłoszenia (do końca listopada). Cena uwzględniająca promocję (do wyczerpania zapasów) to jedynie:

9 499,00 zł
(sprzęt komputerowy - stawka 0% VAT)

W skład wyposażenia pracowni wchodzi:

  1. NOWY, BARDZO SZYBKI serwer w technologii wirtualnej - Czas uruchomienia to jedynie 30 sekund !!!
  2. Jednostki komputerowe (stacje uczniowskie) z systemem Windows 7 Professional lub Windows 10 Professional. Przy wyposażeniu jednostek w dyski SSD, czas gotowości do pracy całej pracowni nie przekracza 30 sekund !!!

Placówki, które do końca listopada zgłoszą chęć zakupu pracowni otrzymają dodatkowe 2% RABATU. Zatem promocyjna cena pracowni dla nich to:

9 309,02 zł
(sprzęt komputerowy - stawka 0% VAT)

Jednostki komputerowe mogą za dopłatą być wyposażone w system Windows 10 Professional. Cena dopłaty to jedynie 89 zł/szt.
W ten sposób cena pracowni z systemem Windows 10 Pro wynosi:

10 389,00 zł
(sprzęt komputerowy - stawka 0% VAT)

Placówki, które do końca listopada zgłoszą chęć zakupu pracowni otrzymają dodatkowe 2% RABATU. Zatem promocyjna cena pracowni dla nich to:

10 181,22 zł
(sprzęt komputerowy - stawka 0% VAT)


Kalkulacja wykonana jest dla pracowni zawierającej 1 serwer i 10 stacji uczniowskich oraz uwzględnia koszt dostawy firmą kurierską.

Standardowo zobowiązujemy się do wsparcia przy wymianie sprzętu w pracowni. Szczegóły - do ustalenia telefonicznie (74 872 21 12). Pracownie konfigurowane są "pod klucz", po podaniu nam niezbędnych danych przez szkolnego informatyka (opiekuna pracowni). Zapewniamy wsparcie przez okres 1 roku za pomocą zdalnego pulpitu (GRATIS przez 1 rok!!!).

Więcej na temat serwera w dziale: Szkolne pracownie komputerowe/Oferta specjalna - pracownia

UWAGA: Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla szkół które otrzymały pracownię MEN w latach 2004 - 2008


Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.