Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Wakacyjna promocja na NOWY SERWER

Zakończyliśmy już naszą wakacyjną promocję na wirtualny serwer SPK-WS dla szkół. Obecnie cena serwera (do wyczerpania zapasów) to:

2 999,00 zł (0%VAT)

Jednak placówki, które do końca września 20017 r. zadeklarowały chęć zakupu serwera i kontaktowały się z nami, otrzymają 2% RABATU. Zatem promocyjna cena serwera dla tych szkół to:

2 939,02 zł (0% VAT)

Standardowo zobowiązujemy się do wsparcia przy wymianie serwera w pracowni. Szczegóły - do ustalenia telefonicznie (74 872 21 12). Serwery konfigurowane są "pod klucz" po podaniu nam niezbędnych danych przez szkolnego informatyka (opiekuna pracowni). Zapewniamy wsparcie przez okres 1 roku za pomocą zdalnego pulpitu (GRATIS przez 1 rok!!!). Gwarancja na serwer - 24 miesiące gwarancji producenta.

Więcej na temat serwera w dziale: Serwery dla szkół/Cennik szkolnych serwerów.

UWAGA: Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla szkół które otrzymały pracownię MEN w latach 2003 - 2008.


Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.