Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Zamiast starych komputerów z Windows Vista

Długo czasem trwa podejmowanie decyzji o zmianie komputerów w pracowni (włącznie z serwerem). Gimnazjum  w Marianowie (woj. zachodniopomorskie) podjęło tę decyzję z sukcesem. Zastosowane rozwiązanie: NOWY wirtualny serwer wirtualny SPK WS oraz stacje uczniowskie z systemem Windows 7 Professional PL. Konfiguracja stacji na sprzęcie poleasingowym: HP Elite 8100/ Core 2 Duo 3 GHz/ RAM: 4GB/ Dysk: 250 GB.

Cena całej pracowni z nowym serwerem  i stacjami uczniowskimi w ilości 10 szt. wraz z usługą dostawy, montażu i uruchomienia nie przekroczyła 10.000 zł. Polecamy takie rozwiązania również z systemem Windows 10 Professional (wzrost kosztów o 700 zł)!!!


Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.