Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Szkoła Podstawowa w Krysku - optymalna pracownia

Szkoła Podstawowa w Krysku (woj. mazowieckie) wreszcie doczekała się pracowni. Szkoła posiadała i użytkowała do tej pory (nie do uwierzenia!!!) pracownię otrzymaną z rozdzielnika MEN w roku 2007. To niesamowite, że dzieci uczyły się na sprzęcie mającym ponad 10 lat. Niestety zawsze na przeszkodzie stały finanse.

Nowa pracownia zainstalowana została 11 kwietnia 2018 r. i od tej pory uczniowie zasiądą przed komputerami z systemem Windows 10 Pro. Zastosowano najnowsze rozwiązanie przeznaczone dla szkół, które otrzymały pracownię MEN (EFS). Koszt instalacji - zoptymalizowany stanowiący rozsądny kompromis pomiędzy jakością a ceną.

  1. Wirtualny Serwer SPK WS 2.01 oparty na nowej sprzętowo jednostce ACTINA
  2. Stacje uczniowskie - komputery marki Dell Optiplex 780 USSF
  3. Nowe Monitory Philips 18,5"

Zainstalowany został system zarządzania pracownią oraz zdalne wsparcie naszego serwisu.Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.