Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Obniżamy ceny pracowni

Obniżamy ceny pracowni komputerowych dla szkół. Cena pracowni wykonanej "pod klucz", dostarczonej kurierską przesyłką wielkogabarytową to jedynie:

8.699,00 zł
(0% VAT)

Wykonana i dostarczona przez nas pracownia jest całkowicie skonfigurowana do pracy. Wystarczy podłączyć komputery, serwer, włączyć i od razu można pracować. Nie jest wymagana jakakolwiek dodatkowa konfiguracja!
Więcej szczegółów w dziale: Oferta Specjalna - Pracownia, zachęcamy - warto się zapoznać. Szczegółowe koszty dostawy pracowni otrzymają Państwo od nas w mailingu. W skład pracowni wchodzą:
  1. Nowy Serwer (24 miesięcy gwarancji) wykonany w technologii wirtualnej.
  2. 10 jednostek komputerowych Dell Optiplex 780 USSF/SSF
  3. 10 nowych zestawów mysz - klawiatura A4Tech

Nie uwzględniamy dostawy monitorów ponieważ (wynika to z naszego doświadczenia), zdecydowana większość szkół ma w posiadaniu sprawne, energooszczędne monitory LDC.

W razie zapotrzebowania, wykonujemy kalkulację na zamówienie, określającą precyzyjnie: ilość zestawów komputerowych oraz ewentualne uwzględnienie monitorów.


Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.