Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Następna pracownia na nowych komputerach ACTINA

Nowy sprzęt posłuży dłużej... Tak twierdzą radni z Rady Gminy. Jest to właściwe podejście do zadania odnowienia sprzętu komputerowego służącego do nauki informatyki w szkołach. Pierwszy krok został wykonany przez stronę rządową w latach 1999 - 2008. Zostały wtedy szkołom zafundowane pracownie z serwerem i oprogramowaniem. Niestety - od tego czasu upłynęła już ponad dekada. Sprzęt komputerowy który ma ponad 10 lat to elektroniczny złom!!!. Inwestując w nowe komputery radni patrzą w przyszłość (również na edukację swoich dzieci).

Pracownia wykonana została na nowym sprzęcie ACTINA produkcji ACTION S.A. (polski producent). Zastosowano wirtualny serwer SPK WS 2.01 oraz 18 stacji uczniowskich z systemem Windows 10 Professional. Na ekranie komputera nauczycielskiego - serwera widoczny system zarządzania pracownią iTALC.Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.