Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Można również na swoim sprzęcie odnowić pracownię

Odnawiając pracownię, można zaopatrzyć się we własny sprzęt (stacje uczniowskie). Nie zmuszamy nikogo do zakupu sprzętu komputerowego. Można pozyskać sprzęt z dowolnego źródła (nowy lub używany - poleasingowy). Jesteśmy w stanie zintegrować pracownię z naszym serwerem SPK WS 2.01 z dowolnymi typami jednostek komputerowych proponując optymalne rozwiązanie.

Tak stało się w Gąsewie Poduchownym (woj. mazowieckie). Szkoła nabyła komputery poleasingowe z systemem Windows 10 Professional. Zwróciła się do nas o możliwość integracji pracowni z naszym, nowym serwerem SPK WS przy wykorzystaniu licencji na serwer otrzymanej wraz z pracownią MEN w roku 2005. Całość pracowni została zintegrowana w okresie ferii zimowych bez zakłócania procesu dydaktycznego.


Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.