Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Komputery ACTINA wygrywają w pracowniach

Komputery ACTINA polskiego producenta - ACTION S.A. nie odbiegają swoją jakością i parametrami od komputerów znanych, światowych producentów. Doskonale nadają się do szkolnych pracowni komputerowych z uwagi na mały rozmiar obudowy. Instalacja pracowni w 1 Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie została wykonana w całości na sprzęcie ACTINA. Zainstalowany został wirtualny serwer SPK WS 2.01 (procesor Intel Core i7) oraz 19 stacji uczniowskich z procesorami Intel Core i5. Jako komputer nauczycielski zastosowano laptop Dell Vostro 5468 (procesor Intel Core i5).

Z uwagi na fakt iż wszystkie komputery (serwer, komputer nauczycielski oraz stacje uczniowskie) wyposażone są w karty sieciowe o prędkości 1000 Mbps, w pracowni został zastosowany swith "gigabitowy" czyli taki, który ma wszystkie porty o prędkości 1 Gbps czyli 1000 Mbps. Przyspieszyło to wielokrotnie prędkość działania sieci a tym samym komfort pracy.
Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.