Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Cała pracownia na nowym sprzęcie ACTINA

Realizujemy montaż pracowni również z wykorzystaniem nowego sprzętu. Wszystko zależy od środków finansowych jakimi dysponuje szkoła. Publiczna Szkoła Podstawowa w Chmielowicach (gmina Komprachcice) została od tego roku Publiczną Szkołą Podstawową Nr 30 w Opolu. Sołectwo Chmielowice zostało włączone w granice administracyjne miasta Opole. Związany z tym awans zaowocował pozyskaniem środków na remont szkoły, w tym na wymianę sprzętu w pracowni komputerowej. Szkoła posiadała pracownię MEN z edycji - rok 2005. W roku 2013 pracownia ta przeszła naszą rewitalizację, po której bezawaryjnie pracowała do końca roku szkolnego 2016/2017

W chwili obecnej w pracowni pracuje nasz wirtualny serwer SPK WS na nowej jednostce sprzętowej ACTINA oraz 17 stacji uczniowskich również marki ACTINA. Stacje wyposażone są w dyski SSD co powoduje iż uruchomienie ich trwa ok 10 - 15 sekund. Realizacja była możliwa przy wydatnym wsparciu firmy ACTION S.A. - czołowego producenta markowych polskich komputerów. W naszych wszystkich pracowniach instalowany jest system zarządzania pracownią - iTALC (program bezpłatny), lub Opiekun Ucznia WEB z konsolą zarządzania (licencja Softstory - Kraków).

Poniżej kilka zdjęć prezentujących nową pracownię.Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.