Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Dotykowe kasy fiskalne ONLINE

Przedstawiamy mobilne kasy fiskalne ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę.

NOWOŚĆ! ELZAB K1 SLIM ONLINE

Kieszonkowa, najmniejsza na rynku kasa fiskalna Online o rozmiarze zbliżonym do smartfona.

- Duży i czytelny wyświetlacz 5"

- Wydajny akumulator

- Współpracuje z terminalem kart płatniczych

- Komunikcja bezprzewodowa z CRK: BT/WiFi, BT/GPRS (W zależności od modelu kasy)

ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi/ EX to kolejna kasa z najpopularniejszej na rynku linii mobilnych kas dotykowych ELZAB K10. Dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.

Zalety: uniwersalna, nowoczesna, solidna.
Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, zarówno w słońcu, jak i na mrozie. Można ją obsługiwać w zimowych rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności, która pozwala na pracę w terenie (przy naładowanym akumulatorze ok 5 godz.).
Zapewnia łączność z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem modułów do komunikacji bezprzewodowej. Standardowo urządzenie wyposażone jest w moduł Bluetooth/ WiFi.
Komunikacja WiFi odbywa się poprzez posiadaną sieć lokalną lub za pośrednictwem telefonu komórkowego. Do urządzenia można zamontować dodatkowe akcesorium jakim jest moduł Bluetooth/ GPRS. Komunikację umożliwia wtedy karta SIM.

Zapraszamy na stronę producenta Źródło: https://www.elzab.com.pl/pl/kasy-i-drukarki-online/kasy-mobilne-online

Zadaj pytanie on-line

2016 © AHU MultiNet - Urządzenia fiskalne i wspomagające sprzedaż | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.