Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Pracownia dla Szkoły - jeszcze taniej

Możliwe stało się dalsze obniżenie ceny pracowni bez utraty jej funkcjonalności.Było to możliwe dzięki zastosowaniu innego, tańszego rozwiązania dotyczącego serwera. Cena pracowni wykonanej "pod klucz", dostarczonej kurierską przesyłką wielkogabarytową to jedynie:

6.999,00 zł
(0% VAT)

Wykonana i dostarczona przez nas pracownia jest całkowicie skonfigurowana do pracy. Wystarczy podłączyć komputery, serwer, włączyć i od razu można pracować. Nie jest wymagana jakakolwiek dodatkowa konfiguracja!
Więcej szczegółów w dziale: Oferta Specjalna - Pracownia, zachęcamy - warto się zapoznać. Szczegółowe koszty dostawy pracowni otrzymają Państwo od nas w mailingu. W skład pracowni wchodzą:
  1. Serwer wykonany w technologii wirtualnej.
  2. 10 jednostek komputerowych Dell Optiplex 790 USSF/SSF/Desktop, lub Dell Optiplex 7010/3010 USSF/SSF/Desktop
  3. 10 nowych zestawów mysz - klawiatura A4Tech

Nie uwzględniamy dostawy monitorów ponieważ (wynika to z naszego doświadczenia), zdecydowana większość szkół ma w posiadaniu sprawne, energooszczędne monitory LDC.

W razie zapotrzebowania, wykonujemy kalkulację na zamówienie, określającą precyzyjnie: ilość zestawów komputerowych oraz ewentualne uwzględnienie monitorów.


Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.