Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Prawdziwie NOWA pracownia w SP1 w Świdnicy już działa

Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdnicy doczekała się tej naprawdę nowej pracowni. Wysiłkiem Dyrekcji Szkoły oraz Samorządu Terytorialnego - Miasta Świdnica została dobudowana nowa część szkoły. Znalazła się w niej duża sala profesjonalnie przygotowana - całe okablowanie strukturalne pracowni jest zainstalowane podtynkowo.

Pozyskano 26 nowych jednostek komputerowych ACER o parametrach: Intel Core i3, 4GB RAM, Dysk twardy 500GB, Windows 10 Professional. Niestety bez serwera.

Cała pracownia została zintegrowana przez nas z naszym serwerem wirtualnym SPK WS 3.0, system operacyjny Windows Server 2016 Standard (Licencja Edukacyjna OLP na użytkownika bez ograniczeń sprzętowych). Uroczyste oddanie pracowni do użytku z udziałem władz miejskich w Świdnicy odbyło się 18 lutego 2019 r.

Pracownia jest wyposażona w system zarządzania VEYON. Konsola została umieszczona na wydzielonym komputerze nauczycielskim. Wszystko na miarę XXI wieku.


Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.