Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Nowa pracownia w SP Krzynowłoga Mała

Komputery marki ACTINA wraz z wirtualnym serwerem (również na jednostce ACTINA) zostały zainstalowane w nowej pracowni w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej (woj. mazowieckie).

Jednostki w takich pracowniach konfigurujemy na zamówienie szkoły. Są następnie produkowane na nasze zlecenie przez polskiego producenta - ACTION S.A. z Piaseczna k/Warszawy. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty (w tym CE), spełniają polskie i europejskie normy i posiadają 36-miesięczną gwarancję.
Oznaczenie/Oznakowanie CE (Conformité Européenne) umieszczone na wyrobie jest deklaracją producenta, że oznakowany wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. "Nowego Podejścia" Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Producent oznaczając swój wyrób znakiem CE deklaruje, że wyrób ten spełnia wymagania wszystkich odnoszących się do niego dyrektyw.

Najczęściej zamawiane konfiguracje stacji uczniowskich:

  1. Procesor: Intel Pentium (pełne 2 rdzenie) lub Intel Core i3 (7 lub 8 generacja)
  2. Dysk twardy: 120 GB SSD (gwarantuje błyskawiczne uruchomienie komputera: 20 - 30 sekund!)
  3. Pamieć RAM: 4 lub 8 GB DDR4

Zastosowana konfiguracja jednostek uczniowskich: Procesor - Intel Pentium G4600, Dysk twardy - 120 GB SSD, pamięć RAM - 4GB DDR4).

Serwer: SPK-WS 2.01 - parametry dostępne w zakładce Serwery dla szkół/Cennik szkolnych serwerów.

Gwarantują one iż pracownia całkowicie wyłączona (serwer i stacje uczniowskie) jest po ich włączeniu gotowa do pracy w czasie nie przekraczającym 1 minuty!!!Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.